Raha24 halb külg?Raha24 ärimudel on selline, et meelitavad kliente madala intressiga, aga juurde tuleb maksta lepingutasu. Teiseks, Raha24 kiirlaenu pole kerge saada, sest neil on kõrgem sissetuleku nõue kui teistel kiirlaenupakkujatel. Ka Omaraha on üsna soodne kiirlaen, mida saab internetist. Kui laenuperiood on 2 või 3 kuud, siis tuleb tagasimakse teha ühe maksena, mitte iga kuu võrdselt. Lisaks, Omaraha laenu pole nii kerge saada kui Credit24 või Monefiti kiirlaenu.

Omaraha ja Raha24 kiirlaenudega on see probleem, et nende laene on mõnevõrra keerulisem saada, sest igakuise sissetuleku nõue on kõrgem kui teistel laenuandjatel. Kokkuvõtteks, kui Teile laenuperiood sobib ning teil on keskmine sissetulek, siis on mõistlik ja soodne laen. Monefit kiirlaen on kahe suure plussiga.

Credit24 on võrreldav laenu kättesaamise kiiruse poolest.

Esiteks, neil on soodne kiirlaen, mida on ka kerge saada. Tihtipeale soodsaid laene ei saa kergelt. Näiteks Raha24 pakub ka soodsat laenu, aga nende laenu on tunduvalt raskem saada peate kõrgema palgaga olema ning väljaminekuid peab vähem olema. Teiseks, kui soovite kiiresti laenu saada, siis Monefit kiirlaen on kiire laen sõna otses tähenduses – saate 15 minutiga laenu kätte. Credit24 on võrreldav laenu kättesaamise kiiruse poolest. Smsmoney, Smsraha ja Laen.

Kui soovite laenu pangakontole, siis sellist tasu pole.

Seega, kiirlaenud on neil sarnaste laenutingimustega. Smsmoney on üks väheseid kiirlaenuandjad, kelle tootevalikus on kiirlaen sularahas. Ehk saate internetist esitada laenutaotluse ja laenuandja esinduses väljastatakse Teile laen sularahas. Kui soovite laenu pangakontole, siis sellist tasu pole. Creditstar alustas Eestis laenude väljastamisega juba Sel ajal oli kaubamärgiks SMS Laen.

Laenutingimused on samad mõlema kiirlaenupakkuja juures. Creditstari hea külg?Saab kergelt, kiiresti kantakse raha üle. Laenutingimustelt on väga sarnane Smsmoney, Smsraha ja Laen. Lisaks, Creditstar pakub kiirlaenu internetist nii pangakontole kui sularahas. Ehk olete varem Ferratumist laenanud. Kui olete uus klient, siis väljamaksetasu puudub. Ferratum näeb palju vaeva, et uusi kliente meelitada ja seega tehakse palju eripakkumisi ja soodustusi.

Intress ei hakka enne jooksma, kui olete väljamakse teinud s. Siinkohal tuleb aga mainida, et kõik laenud on tänapäeval tunduvalt tugevamalt reguleeritud ning seega ka märksa turvalisemad. Kui laenata mõistlikult ja vastavalt oma maksevõimekusele, ei tähenda laenamine automaatselt seda, et sa satud võlgadesse. Siiski on igal laenul omad riskid.

Enim levinud laenuriske võib jaotada kolmeks. Kõik 3 on aga võrdselt olulised, seega ei tasuks ühtegi neist võtta vähem olulisena. Vahel võib üks või teine risk olla just määrav faktor, mis toob hiljem kaasa probleemid, kui sellega kohe ei arvesta. Kiirlaenudel on võrdlemisi paindlikud tingimused – enamus laenupakkujaid ei nõua tagatist ja laenu saab lihtsalt oma pangakonto näitamise alusel tõestades sedasi, et oled võimeline laenu tasuma.

Sellel paindlikul laenamisel on aga üks konks – intress. Kuna laenul pole tagatist, kindlustab laenuandja enda jaoks tulu teenimise kõrge intressimääraga, mis on tavaliselt kordades suurem kui näiteks pangalaenude korral. Paljud kasutavad kiirlaene ka selleks, et rahuldada oma perekonnas viimasel hetkel tekkinud kulutusi. See on lihtne viis saada rahalist abi just siis, kui te seda kõige rohkem vajate.

Te ei pea ootama oma järgmise palgapäevani, et maksta arveid ja tasuma viiviseid hilinenud maksete eest või silmitsi seisma isegi oluliste kommunaalteenuste osutamise katkestamisega. Vaatamegi lähemalt, mis on kiirlaenude suuremad plussid ja miinused ning millele tasuks kiirlaenu võtmise juures alati mõelda:. Jah, esmakordsel laenamisel on kõigil vaja läbida isikutuvastamise protsess.

Puudub ju põhjus laenuintressi kauem maksta kui näiteks järgmise palgapäevani, kui sellel päeval on võimalik laen tagastada. Kuigi suurema summa laenamisel tuleb arvestada ka kõrgema intressiga, ei suuda ükski teine laenuliik konkureerida kiirlaenude tõhusa laenutoiminguga. Kiirlaenu taotlusele saab vastuse vaid paari minuti jooksul ning laenusumma võib saada kätte juba poole tunni jooksul.

Tänu kiirlaenudele ei pea kunagi muretsema lisaväljaminekute pärast, isegi kui pead taoliseid kulutusi tegema nädalavahetusel. Kiirlaenu taotlemine on väga lihtne ning võtab aega vaid paar minutit. Esmalt tuleb valida meeldiv laenufirma ning esitada laenuandja kodulehel laenutaotlus. Mitmel pool saab seda teha isegi ilma kontot registreerimata, seega saad täita taotluse loetud minutite jooksul.

Taotlusele tuleb lisaks oma kontaktandmetele lisada info ka oma sissetulekute ja väljaminekute kohta. Selle jaoks on vajalik viimase 6 kuu pangakontode väljavõtteid. Selle info põhjal analüüsitakse, kuivõrd tõenäoliselt on tegemist maksevõimelise taotlejaga. Kõik Eestis tegevusluba omavad laenuandjad peavad järgima vastutustundliku laenamise põhimõtet, mille kohaselt tuleb põhjalikult kontrollida laenutaotleja maksevõimekust.

Taotluse tegemisel ei tohiks välja jätta mitte mingeid infokilde, sest see on üksnes sinu hüvanguks – kui taotluse vastus peaks olema negatiivne, tähendab see seda, et su kulud on juba liiga suured ning on tõenäoline, et jääksid laenu tagasi maksmisega hätta. Kui oled laenutaotluse koos väljavõtetega saatnud ära, saadetakse sulle e-kirja või sõnumi teel vastus.

Vahel võidakse ka täpsustuste saamiseks helistada, ent igal juhul võid oodata vastust paari minuti jooksul – just nii kiirelt vaadatakse taotlused üle. Kui laenu saamisega on väga kiire, tuleks esitada laenutaotlus kindlasti laenufirma tööaja jooksul ning ajastada toimingud pigem hommikupoolikule, kuna õhtul ei pruugi lihtsalt kõiki toiminguid tehtud saada.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *