Erinevaks teeb need ettevõtted tavalistest pankadest aga see, et nende puhul laenatakse välja nende enda kasutajate raha. Raha välja laenavad inimesed aga teenivad kümnetes kordades kõrgemat intressi kui tavalises pangas hoiustades. Tänu sellele võidavad kõik – nii laenajad kui ka laenuandjad. Enne väikelaen võtmist on ülimalt oluline võrrelda kõiki pakkumisi omavahel ning mitte otsustada kohe esimesena pähe torkava kasuks.

Mõistlik oleks ju ära kasutada hetkel valitsevat turuseisu. Selle all peetakse silmas seda, et kuna turul on palju erinevaid pakkujaid, oleks mõistlik erinevaid võimalusi võrrelda ja valida välja enda jaoks soodsaim. Kõige tähtsam pole vaid kuumaksete suurus vaid ka laenu intressimäär. Kiirlaenud on ühed kõige populaarsemad laenud Eestis.

Laenud on tänapäeval tunduvalt tugevamalt reguleeritud ning seega ka märksa turvalisemad.

Kiirlaenu võtmine on mugav ja lihtne, sest kiirlaenu saamiseks ei pea midagi tagatiseks andma. Tänapäeval on võimalik võtta kiirlaen kodust lahkumata. Vajalik on vaid ID kaardi olemasolu. Olgu tegemist sms-laenu või tavalise kiirlaenuga, laenu saab üksnes oma maksevõimekust tõestades. Laenud on tänapäeval tunduvalt tugevamalt reguleeritud ning seega ka märksa turvalisemad. Kiirlaenu taotlus lükatakse tagasi kui taotlejal on aktiivseid maksehäireid Ametlikus Maksehäireregistris või mõnes muus krediidiregistris või puudub püsiv sissetulek.

Levinumad kiirlaenu variandid kiirlaenud internetist või sõnumi teel taodeldavad laenud. Kiirlaen on sobiv lahendus kiireloomuliste väljaminekute finantseerimiseks, kui vajad raha kohe ja praegu. Näiteks: auto remontimine, korteri üürimine või muud hädavajalikud tegevused, millega palgapäevani oodata ei jõua. Uus kiirlaen jõuab laenusaaja pangakontole vaid 15 minutiga ja raha saab kohe kasutama hakata.

Selgub, et laenu võtmise tingimused on vaid pool tõde ja kuigi laenu võttes eeldavad mõlemad pooled, et laenu tagasimaksmine toimub kokkulepitud graafiku alusel, on siiski olukordi, kus mingil põhjusel pole see võimalik. Seetõttu ongi oluline jälgida ka erinevaid lisakulusid, mida võidakse laenuvõtjalt nõuda pärast lepingu sõlmimist.

Kui teil on vaja laenu kiirelt ning teate, et suudate seda korrektselt tagasi maksta, kas siis ühekordse maksena või kokkuleitud graafiku alusel, siis saate enda jaoks ka välja arvestada kas laen tasub võtmist. Kuidas selliseid pakkumisi leida? Mõistlik on kasutada selleks mõnda veebikeskkonda, kus on juba erinevad laenupakkujad võrdlevasse tabelisse sisestatud ning teie peate vaid endale sobiva valima. Lühiajalised kiirlaenud on mõeldud aga leevendamaks teie jaoks ootamatult tekkinud kulusid.

Mõned haiglad ja kliinikud võivad teenustasu eest isegi sularahamaksete puhul allahindlust anda.

Alljärgnevalt mõned näited sellistest olukordadest:. See on sage põhjus, miks inimesed kasutavad kiirlaene, kui neil ei ole endal varutud piisavalt sääste ja neil pole kasutada krediitkaarti või tervisekindlustust. Mõned haiglad ja kliinikud võivad teenustasu eest isegi sularahamaksete puhul allahindlust anda. Kui pangast laenu võtmisel küsitakse laenule tagatist, siis kiirlaenude puhul pole tagatise olemasolu vajalik. Peamise tagatisena vaadeldakse kiirlaenu taotleva isiku sissetulekut.

Puudub ju põhjus laenuintressi kauem maksta kui näiteks järgmise palgapäevani, kui sellel päeval on võimalik laen tagastada. Kui rääkida ka Creditstari mainest, siis tegemist on ühe vanima ja austatuima laenuandjaga Eestis. Credistar on pälvinud mitte ainult ametliku tegevusloa, vaid on pidevalt tituleeritud ka üheks parima teenindusega paigaks.

Kas Creditstar on turvaline laenukoht?

See on juba midagi! Kuigi kiirlaenud enam Creditstari portfooliosse ei kuulu, on ettevõttel pakkuda mitu suurepärast omadust, mida naljalt mujalt ei leia:. Kas Creditstar on turvaline laenukoht? Rahameister julgeb igati uskuda Creditstari, arvestades ettevõtte pikka ja mainekat tegevust. Kreditex alustas oma tegevust mõne aasta eest ja vallutas koheselt Eesti laenusoovijate südamed ühel põhjusel. Ettevõte pakub ääretult sõbralike tingimustega tagatislaene, mistõttu on tuhanded inimesed saanud Kreditexist abi oma unistuste elluviimisel.

See ei ole raketiteadus.

Nagu mainitud, siis Kreditex pakub tagatisega laene. See tähendab, et iseenesest ei pakuta küll kiirlaene, kuid väga kiire taotlemisprotsessi tõttu võib neid sama hästi pidada nendeks. Kui soovid osta kodu või sõiduvahendi ning pank ei vasta su soovile, võib Kreditex olla sobiv alternatiiv. Enne laenu võtmist tasub pisut arvutada. See ei ole raketiteadus. Kui palju sa iga kuu raha teenid ning kui suure kuumaksega tuled sa toime?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *